Müsteşar Aşcı, Kahraman Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk’ü kabul etti

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşarı Cenap Aşcı Kahraman Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk’ü Kahraman Kazan Sanayi ve İş Adamları Derneği Temsilcilerini Bakanlık Merkez binasında kabul etti.

16 Ocak 2018
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşarı Cenap Aşcı Kahraman Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk’ü Kahramankazan Sanayi ve İş Adamları Derneği Temsilcilerini Bakanlık Merkez binasında kabul etti.

 Müsteşar Aşcı 15 Temmuz’da ülkemize gerçekleştirilmek istenen hain darbe girişimine karşı Kahramankazan’ın vatan, bayrak, millet, devlet, istiklal ve istikbal söz konusu olduğunda demokrasiye nasıl sahip çıkıldığını ortaya koyduğunu ve kahramanlık örneğini sergilediğini vurguladı.
 
Kahramankazan Sanayi ve İş Adamları Derneği temsilcilerinin sorunlarını ve çözüm önerilerini dinleyen Müsteşar Aşcı, ticaret erbabının, sanayicinin gelişmesi ve sorunlarının giderilerek çözüm bulunması noktasında iş adamlarının yanlarında olduklarını belirtti.
Müsteşar Aşcı, “Buradaki sanayici ve iş adamlarımızın taleplerini ve isteklerini kendilerinden dinledik. Bize iletilen konuların tek tek takipçisi olacağız. Sorunların çözümü noktasında elimizden ne geliyorsa yapacağız." dedi.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşarı Cenap Aşcı, Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk ve  Kahraman Kazan Sanayi ve İş Adamları Derneği temsilcilerinin daveti üzerine  Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci önderliğinde önümüzdeki günlerde Bakanlık heyeti ve iş adamlarıyla bir araya gelineceğini ifade etti.